Technická linka

Služba technická linka seniorů (rychlá podpora a pomoc) je připravena, pro vzdálenteamviewer-video-call-enou pomoc při řešení nesnází s počítačem, notebookem, chytrým telefonem nebo tabletem. Služba je prioritně určena osobám starším 55 let a seniorům. Službu může využít kdokoliv kdo potřebuje pomoc. Pomáhá jim v pohodlné práci s technikou a nemusí mít strach, že si něco špatně nastaví. V případě potřeby nás kontaktují a my se na dálku připojíme na jejich zařízení a věc vyřešíme. Technická linka je dostupná po celé České republice.

V případě, že se nepodaří dotaz vyřešit na dálku, tak nastupuje náš Hodinový ajťák.

Pro spojení si prosím stáhněte aplikaci „TeamViewer QuickSupport – Rychlá podpora a pomoc“ a zašlete nám Váš kód relace na email info@moudrasovicka.cz nebo smskou na číslo 777 611 790. Náš kód relace je 215 662 755.

 Stavte se u nás na Rumunské 26, Praha 2 nebo v Žichlínku na kávu, čaj a zdarma si u nás vyzkoušejte, jak to funguje. Nebojte se nových technologií, my Vám pomůžeme. Kontaktujte nás prosím předem!

Zdali nemáte ještě vlastní tablet, můžete si u nás tablet vyzkoušet nebo zapůjčit.

S čím pomáháme:

  • Jak na Tablet (internet, instalace aplikací pro volání, email, poslech a čtení knih, skype, dle potřeby)
  • Jak na Mobil (instalace aplikací, internet, email, dle potřeby)
  • Jak na PC (programů, internetu, email, skype, dle potřeby)
  • Jak na google a gmail (založení účtu u spolku Moudrá Sovička z.s.)
  • Jak na email (nastavení emailového klienta na tabletu nebo PC)
  • Aplikace, programy a hry
  • Jiné dle potřeby seniora

Doporučený dar pro Technickou linku seniorů je v hodnotě 350 Kč/hodina. Pro ostatní uživatele starší 60 let je doporučený dar v hodnotě od 100 Kč za hodinu, dle Vaší spokojenosti.

Dar je použit na projekty spolku Moudrá Sovička z.s.

Pro další informace nás prosím kontaktujte!

Chcete se stát dobrovolníkem a pomoci tak starším lidem s technologiemi? Jste senior, student, absolvent nebo občan starší 55 let? Kontaktujte nás!

Děkujeme společnosti TeamViewer za poskytnutí technologie pro vzdálený přístup, která pomůže starším lidem udržet krok a spojení s novými technologiemi a službami.

Podpořte naše projekty a činnosti!