Digitální odysea

Ve spolupráci s Nadací Vodafone, která je spolu s Irskem, Lucemburskem, Nizozemím a Velkou Británií součástí mezinárodního projektu na digitální vzdělávání, vznikl program pro seniory 65+, který má za cíl je zábavnou formou seminářů naučit správně a bezpečně ovládat chytré telefony, tablety i počítače a využívat všechny jejich dostupné funkce a na ně navazující aplikace.

Představujeme vám Digitální odyseu, kterou díky finanční záštitě Nadace Vodafone můžeme poskytovat seniorům zcela zdarma. Na této plavbě za technologickými vědomostmi si účastníci osvojí ovládání chytrého telefonu a aplikací i bezpečné používání mobilního bankovnictví. Digitální odyseu mohou senioři využívat k samostudiu, funguje ale i jako návodný nástroj pro ty, kteří by chtěli starším lidem se vzděláváním pomoci, tedy pro mladší generace, rodinné příslušníky nebo dobrovolníky.

Každý, kdo se chce s moderními technologiemi naučit, může Digitální odyseu absolvovat zdarma na webových stránkách www.tam.je/odysea nebo se obrátit na bezplatnou linku 800 220 044.