Spolupracujeme

Děkujeme za možnost úzké spolupráce s partnery v oblasti podpory vývoje, vzdělávání a výuky při používání počítače, notebooku, notebooku, chytrého telefonu, internetu, emailu a dalších speciálních aplikací a prostředí pro seniory, pečovatelských služeb a domácí péče, která pomáhají starším lidem, vést lepší a šťastnější život v jejich přirozeném prostředí.

Senior fitnes z.s. je nezisková organizace, která organizuje pohybové aktivity pro cvičence středního a staršího věku více informací se dozvíte na jejich stránkách www.seniorfitnes.cz.

Babičkářství je internetový obchod s dárky pro babičky a dědečky. Za 5 let své existence si Babičkářství našlo již více než 40 000 spokojených zákazníků.

Babičkářství nabízí široký sortiment pomůcek pro usnadnění každodenního života, originální dárky, gurmánské dárky, dárky pro aktivní seniory a v neposlední řadě i výběr moderních technologií určených dříve narozeným – například právě Senior Tablet. Více informací najdete na www.babickarstvi.cz

oscar-senior

Oscar Senior přináší seniorům snadný způsob, jak být v kontaktu s rodinou, přáteli a užitečnými on-line službami. Základem je jednoduché a bezpečné prostředí, plně přizpůsobitelné potřebám seniora. Více informací.