Veletrh For Senior – Praha

Již po deváté se bude v PVA EXPO PRAHA v Letňanech konat veletrh pro plnohodnotný aktivní život FOR SENIOR – pro seniory. Letos se bude tato veletržní akce, určená lidem zralého věku, konat ve dnech 9. – 12. dubna 2015.

Budeme mít skromný stánek u kavárny. Přijďte nás podpořit.

Získali jsme pro Vás 150 lístků zdarma. V případě zájmu nás Kontaktujte!

Moudrá Sovička z.s. zastupuje oblast nových technologií a služeb, které zjednodušují a zlepšují stáří.

Věk pro nás není překážkou, ale výzvou.

Veletrh FOR SENIOR je největší odbornou veletržní akcí v Čechách zaměřenou na tuto cílovou skupinu. Mnoho vystavovatelů se na veletrh vrací opakovaně a každý rok jejich počet vzrůstá. Nechybí zde zástupci cestovních kanceláří s nabídkou lázeňských pobytů pro seniory, organizace nabízející aktivity pro využití volného času, firmy s potravinovými doplňky, stejně jako instituce zaměřené na vzdělávání seniorů.

Vedle široké nabídky výrobků, které seniorům usnadní a zpříjemní život, nabízí i zajímavý odborný doprovodný program.  S aktuálními tématy, zahrnující například seznámení s národním akčním plánem podporujícím pozitivní stárnutí pro období let 2013 – 2017, s principy navrhování bydlení pro seniory a hendikepované osoby nebo s využitím chráněných dílen pro konstrukci asistivních prvků, vystoupí na veletrhu Český klub bezpečnostních služeb z. s. Odpočinek od ruchu veletrhu nabídne potom kino kavárna, kterou návštěvníci najdou v hale č. 6.

Více informací o veletrhu, vystavovatelích i doprovodném programu najdete na stránkách:
www.forsenior.cz .

Těšíme se na Vás. Tým MS!