Dárkové poukázky

DSC00005Spolek Moudrá Sovička připravil dárkové poukázky pro všechny, kdo se chystají nebo
již nakoupili dárky pro babičku, pro dědu nebo pro rodiče v podobě tabletu, počítače, notebooku nebo telefonu a přemýšlejí o tom, kdo obdarovanému vlastně dané zařízení správně nastaví, pomůže mu s prvním spuštění a vysvětlí mu jak s tím pracovat nebo je zaškolí.

Jaké dárkové poukázky můžete využít:

První spuštění *

Koupili jste babičce, dědovi nebo rodičům jako dárek tablet, počítač, notebook nebo telefon? Nevíte si rady s jeho nastavením nebo si říkáte, kdo jim to pomůže nastavit? Darujte jim k dárku poukázku „První spuštění“ v hodnotě 900 Kč a my s nimi dané zařízení nastavíme tak, aby fungovalo správně. Společně si poté budete užívat zábavy. Koupí poukázky podpoříte činnosti neziskového spolku, který podporuje seniory v aktivním životě. Délka setkání hodina a půl.

spusteni2_300dpi

Hodinový ajťák *

Koupili jste babičce, dědovi nebo rodičům jako dárek tablet, počítač, notebook nebo telefon? Přemýšlíte o tom, kdo jim dané zařízení nastaví a ukáže jim, jak s ním pracovat, stáhne jim potřebné aplikace, ukáže internet nebo založí email? Darujte jim k dárku poukázku „Hodinový ajťák“ v hodnotě 1 200 Kč a my s nimi dané zařízení nastavíme tak, aby fungovalo správně, stáhneme potřebné aplikace a vysvětlíme jak zařízení správně používat. Společně si poté budete užívat zábavy. Koupí poukázky podpoříte činnosti neziskového spolku, který podporuje seniory v aktivním životě. Délka setkání dvě a půl hodiny.

ajtak_300dpi

Mobilní kurz *

Koupili jste babičce, dědovi nebo rodičům jako dárek tablet, počítač, notebook nebo telefon? Přemýšlíte o tom, kdo s obdarovaným projde veškeré nastavení, ovládání a aplikace, které je potřeba ke správnému používání zařízení? Darujte jim k dárku poukázku „Mobilní kurz“ v hodnotě 1800 Kč a my s nimi dané zařízení nastavíme tak, aby fungovalo správně, stáhneme potřebné aplikace a vysvětlíme jak zařízení správně používat. Společně si poté budete užívat zábavy. Koupí poukázky podpoříte činnosti neziskového spolku, který podporuje seniory v aktivním životě. Délka setkání 4 a půl hodiny.

kurz_300dpi

Ke každé poukázce získáte zdarma originálně ručně šitou sovičku z našeho týmu MS Sovíkov.

Jak objednat dárkový poukaz:

A) Zašlete nám na email na info@moudrasovicka.cz, název poukázky, jméno, příjmení a telefon. My Vám do dvou dnů zašleme zpět poukázku a informace pro zaslání daru.

B) Objednejte telefonicky na čísle 777 611 790.

C) Pošlete dar přes službu Darujme.

* Uvedení ceny vánočních poukázek jsou pro oblast Prahu. Mimo oblast Prahu je účtována doprava 6,6 Kč/km. Netýká se obdarovaných, kteří využijí poukázku v našich centrech Praha.