Senioři komunikují

Projekt Senioři komunikují pokračuje!

Moudrá sovička navazuje na jedenáctiletou tradici projektu Senioři komunikují. Díky pobočkám České spořitelny se může projekt opět otevřít všem dříve narozeným, kteří potřebují poradit s nastavením telefonu, tabletu a notebooku. A také těm, kteří se chtějí poučit o bezpečnosti v moderním světě komunikací, komunikovat svižně na internetu a tím si zjednodušit každodenní život.

Není se čeho bát. Pomohou Vám zkušení lektoři z Moudré sovičky, a to zcela zdarma. 

Vzdělávání v rámci projektu Senioři komunikují bude intenzivně probíhat ve vybraných 7 městech od října 2018 do ledna 2019.

Přihlašte se, máte dokonce 2 možnosti:

1. Individuální poradenství

Jen Vy a lektor na pobočce ČS

Pokud upřednostňujete individuální poradenství, stačí zavolat nebo poslat sms, případně nás jen prozvonit na telefon 777 611 790 a my se Vám ozveme zpět.

Poradenství bude probíhat zcela zdarma každý čtvrtek v následujících měsících: říjen, listopad 2018 a leden 2019, na vybraných pobočkách České spořitelny.

2. Třídenní intenzivní kurz

Určený pro skupiny do 10 osob

Pokud upřednostňujete individuální poradenství, stačí zavolat a objednat si termín přímo u lektora zcela zdarma. Kterýkoliv čtvrtek ve vybraných měsících: říjen, listopad 2018 a leden 2019, se pak dostavíte v dohodnutém čase přímo na Vaší pobočce a můžete začít pilně studovat. Někteří z Vás klientů ČS, již mohli získat poukázku na individuální poradenství, kde je postup stejný, opět pouze zavolejte a dozvíte se vše potřebné. Hlásit se mohou všichni senioři ve městě u vybraných poboček, ať mají poukázku či ne. ‚

Těšíme se na Vás!

Jak se přihlásit?

Přihlásit se k nám můžete kdokoliv v seniorském věku, již od září 2018. Je to jednoduché. Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 611 790. A my s vámi vše dohodneme. Nenabízíme žádné produkty, jen učíme!

Volejte, pošlete SMS, nebo nás jen prozvoňte a my zavoláme zpět.