Akce pro členy SDČR – MO Hradec Králové

Využijte pro svojí babičku, dědu nebo rodiče speciální akci pro členy SDČR – MO Hradec Králové u příležitosti Mezinárodního dne seniorů a zavolejte jim na pomoc Hodinového ajťáka, který přijede za nimi domů a pomůže jim s používáním digitálních technologií. Pro členy SDČR – MO Hradec Králové je cena 50 Kč/hodina pro nečleny 100 Kč/hodinu individuální pomoci ajťáka. Děkujeme za podporu Svazu důchodců a NF Veolia.

Miloslava jede na Ufonu a darovala nám tiskárnu

Dnes jsme pomohli paní Miloslavě na Praze 10 s rozběhnutím 10 let starého notebooku, který jede na XPečkách a pro spojení k internetu používá UFONa (pamatujete?). Vše se podařilo nastavit. Velmi nás potěšilo, že nám paní Miloslava věnovala starší HP tiskárnu, kterou už nepotřebuje a můžeme jí poskytnout dále do oběhu, aby ještě někomu posloužila. Samozřejmě XPčka nejsou optimální, ale pořád lepší, že paní je online a může si čist. Asistence pro upgrade ntb a SW se vždy vítá! Velké díky tým MS

bdr

bdr

Pomoc s profesionalizací Klubu K2

V rámci profesionalizace školky Klub K2, o.p.s. jsme včera pomohli úspěšně dokončit přechod K2 na služby Google Suite (gmail, kalendář, google disk, atd) v rámci programu Google for Nonprofits. Od Google je to skvělá služba a program pro neziskové organizace, který je zdarma. Držíme týmu Klub K2 palce při počátcích užívání těchto skvělých možností sdílení informací a dat v rámci organizace. Hodinový ajťáci MS 🙂.