seniorTAB a seniorHUB

seniorTAB

SeniorTAB je vstupní bránou do nového světa seniorů – do světa seniorHUB, který nabízí nový pohled na svět technologií, služeb a produktů pro seniory. Jedná se o tablet s prostředím uzpůsobeným pro jednodušší zaškolení a ovládání staršími lidmi nebo lidmi s menšími zkušenostmi s výpočetní a mobilní technikou.

Mrkněte na VIDEO

vanocnibanner_300dpi

Podpořte nás nákupem dárku seniorTAB a získejte zdarma 3hodinový kurz „Jak ovládat tablet“ v hodnotě 1 400 Kč! Více informací zde!

Mezigenerační spojeníIMG_4954_3

seniorHUB a seniorTAB společně napomáhají lepší mezigenerační komunikaci a řešení osamocení, mimo jiné skrze vztah Patron-Senior. Patron a Senior jsou vždy ve společném kontaktu, jednoduše sdílí své zážitky a aktivity. Mohou společně ovládat a nastavovat služby v prostředí seniorHUB.

Zážitky na jednom místě

Všechna data a fotografie jsou v prostředí seniorHUB bezpečně uložena a zálohována.

Neustálý vývojseniorHUB

Váš seniorTAB bude neustále růst s vámi! Z úvodních služeb uvedeme v příštích třech letech uvádět dalších minimálně 35, a to především služby lokálního charakteru. Prostředí seniorHUB vás tak v příštích letech postupně propojí k službám a informacím z vašeho místa bydliště i blízkého okolí.

Aktivní přístup

Máte jedinečnou možnost zapojit se do vývoje prostředí seniorHUB, přispět svými názory, předávat své zkušenosti, aktivně se zapojovat do nejrůznějších akcí a a učit se novým věcem.IMG_8945

Jednoduché ovládání

 

Prostředí seniorHUB je uzpůsobené pro jednoduché a
přehledné ovládání dostupných služeb.

Přehlednost

Prostředí seniorHUB je pro Vás připraveno bez reklam.

Chcete si tablet se speciálním prostředím vyzkoušet? Kontaktujte nás!

Podpořte nás nákupem dárku seniorTAB