Oscar Senior

Pomůžeme Vám být v kontaktu

ajtak_400x200V rámci rozvoje činností spolku Moudrá Sovička z.s., jsme od 1.6.2017 započali bližší spolupráci s týmem, který již několik let, pracuje na speciálním prostředí pro seniory do tabletu nebo chytrého telefonu. Prostředí Oscar Senior umožňuje seniorům být v kontaktu se svými blízkými. Spolek Moudrá Sovička zajišťuje pro dané prostředí podporu formu „Hodinového ajťáka“. Ajťák má za úkol pomoci uživatelům s prvním nastavením a správným používáním prostředí Oscar Senior v tabletu nebo v chytrém telefonu. Společně pomáháme rodičům, babičce nebo dědovi zůstat déle ve svém přirozeném prostředí.

 

Oscar Senior – Nejjednodušší způsob, jak pomoci Vaším (pra)rodičům zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli

 

oscar-senior-2

 

Oscar Senior přináší seniorům snadný způsob, jak být v kontaktu s rodinou, přáteli a užitečnými on-line službami. Základem je jednoduché a bezpečné prostředí, plně přizpůsobitelné potřebám seniora. Člen rodiny či přítel seniora může navíc pomoci seniorovi na dálku a vše nastavit prostřednictvím aplikace Oscar Senior ze svého chytrého telefonu. Oscar Senior tak umožňuje Vaším starším blízkým jednoduše a zábavně vstoupit do digitálního světa a zároveň jim pomáhá vystoupit ze sociálního vyloučení. To vše za doprovodu mladších členů rodiny, s jejichž pomocí může senior na svém tabletu, v bezpečném a jednoduchém prostředí, objevovat internet, prohlížet si zprávy či počasí a další užitečné aplikace.

Cílem Oscar Senior je ulehčit seniorům život pomocí moderních technologií a umožnit jim tak zůstat déle nezávislými v prostředí vlastního domova.

oscar-senior-1

Jednoduchost

Oscar Senior je vhodný pro každého, bez ohledu na jeho zkušenosti s technologiemi. Oscar Senior se přizpůsobí potřebám a zájmům Vašich starších blízkých. Výběr aplikací je na Vás.

Bezpečnost

Dodejte svým starším blízkým sebedůvěru díky bezpečné aplikaci, kde se nemusí bát, že něco pokazí.

Flexibilita

Oscar Senior je aplikace, která funguje na jakémkoliv iOS a Android tabletu. Můžete tak pomoci seniorům objevovat digitální svět na zařízení, které jim vyhovuje.

Pro více informací a pro stažení stažení aplikace navštivte www.oscarsenior.com.