Od paní Novákové

Před asi měsícem jsem si dohodla s Ing. Hubálkem z “ Moudré sovičky „konsultaci k používání nového dotykového mobilního telefonu.Ani při koupi jsem nečekala ,že je to vlastně počítač a jsou nutné úpravy pro to ,aby se zbytečně neplatilo za obnovování dat ,pokud telefon nevyužívám 24hod. a ve všech dovednostech ,které nabízí.A pokud má člověk tento telefon poprvé jako mnoho nás starších,tak to chce“učitele“ nebo alespoň nějakou poradu.Pan ing.  mi věnoval čas na vše co jsem potřebovala vědět i mi nastavil telefon pro mé potřeby. Ráda jsem si zaplatila čas,nutný na tuto práci a mohu to vřele doporučit i nejen seniorům,ale i mladším.

Prodejci telefonů nemají tolik času a rádci u operátorů se snaží poradit,ale spíše sledují zájmy společnosti,pro kterou pracují.
Ztratila jsem minimum času proti tomu,který by mne to jinak stálo.
Pokud nemáte doma děti,či partnera znalé nových technologii ať počítačů tak telefonů všech druhů a ochotných se Vám věnovat,tak navštivte Moudrou sovičku-je možné telef. objednání a nebudete litovat.Můj telefon bych prodala hned a nebo zahodila,teď je můj kamarád.
N. Nováková, Praha
Děkujeme za podporu tým Moudré Sovička z.s.