Kupony na Hodinového IŤáka

Kupony na „Hodinového IŤáka“ pro babičku, dědu nebo prostě pro seniory. Pomoc s novými technologiemi a službami s lidskou tváří.

Pomáháme starším lidem  a seniorům v boji s novými technologiemi a službami, které se rozhodli využívat v každodenních činnostech. Osobní přístup je naší doménou.

DARUJTE své babičce nebo dědovi, rodičům KUPON „Hodinový IŤák“ jako dárek, který budou moci využít kdykoliv kdy budou mít nějaký problém s počítačem, tabletem, mobilem, nastavením wifi nebo internetu. Případně si budou chtít instalovat nový program, hru nebo aplikaci.

Naši Hodinový IŤáci pomáhají starším lidem nad 55 let s instalací, nastavením a ovládáním nových technologií a služeb. Naši IŤáci jsou z řad seniorů, osob starších 55 let, studentů a absolventů, kteří mají zkušenosti z různých oblastí. Znáte ze svého okolí někoho, kdo by se rád přidal? Napište nám!

Zakoupením KUPONU podpoříte poslání spolku Moudrá Sovička z.s., kterým je mezigenerační spojení a snížení pocitu osamocení seniorů. Děkujeme!

Vyberete si  KUPON a pošlete s  kódem 0044 (= variabilní symbol) , připište Váš email a číslo bankovního účtu a darujte osobní IT servis seniorovi!

My Vám obratem zašleme kupon elektronicky nebo poštou. Na kuponu je uveden počet hodin, jméno IŤáka a heslo, kterým se IŤák u seniora prokáže. V případě zájmu můžeme dopsat na KUPON osobní věnování. Profi dárek.

V případě, že nezadáte žádný kód, bude Váš dar použit na jiné užitečné projekty spolku.

  • Kupon 300 Kč = 1 hodina = Kód 0044
  • Kupon 500 Kč = 2 hodiny = Kód 0044
  • Kupon 1 000 Kč = 4 hodiny = Kód 0044
  • Kupon 5 000 Kč = 20 hodin = Kód 0044

Příklad: Odesláním částky 1000Kč na účet 3764737399/0800 s variabilním symbolem 0044 a připsáním Vašeho emailu a čísla bankovního účtu (např.: petr.novak@email.cz, č.ú. 1111111111/0440 a variabilním symbolem 0044 ), darujete KUPON, který má hodnotu 4 hodiny servisu Hodinového IŤáka seniorovi, kterému se nedaří např. připojit na svou domácí wifi síť, internet, nefungujeme mu email a rád by si zavolal někoho na pomoc a radu

Děkujeme Vám, že jste se rozhodli spolu s Moudrou Sovičkou podpořit mezigenerační spojení a zapojení seniorů zpět do aktivního života. Naši činnost můžete podpořit buď přes online prostředí nebo zasláním částky na transparentní účet vedený u České spořitelny, a.s. : 3764737399/0800:

Váš dar můžete zaslat jednorázovým příkazem nebo si můžete založit trvalý příkaz a stát se pravidelným podporovatelem projektů, které pomáhají s  mezigeneračním spojením a snížením pocitu osamocení seniorů pomocí nových technologií a služeb v České republice.

Dar vyšší než 1 000 Kč pro jednotlivce (zaměstnance či živnostníky) nebo 2 000 Kč pro právnické osoby je odečitatelný ze základu pro výpočet daně z příjmů. Po obdržení Vašeho příspěvku Vám obratem pošleme Potvrzení o daru pro finanční úřad.

Podpořit jinak!