Děkujeme paní Jaroslavě

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou vyjádřit svoje velké poděkování nejprve spolku Moudrá sovička, z.s. Při zařizování mého nového občanského průkazu na MČ Praha 13 jsem se totiž náhodně dověděla o možnosti využití pomoci tzv. hodinového ajťáka. Tu poskytuje jmenovaný spolek seniorům 60+ právě ve spolupráci s MČ Praha 13, která se na ni i finančně podílí. Protože jsem v tu dobu řešila problémy se svým počítačem, nabídka pomoci mne zaujala a okamžitě jsem ji využila. Domluvila jsem si termín a v krátké době mne pak doma navštívil Ing. Tomáš Hubálek. Ten mi ochotně pomohl vyřešit veškeré mé otázky, související s užíváním počítače. Panu Hubálkovi velmi děkuji za ochotu, vstřícný a seriózní přístup, jeho pomoci jsem pak využila opakovaně.

MČ Prahy 13 samozřejmě také patří mé poděkování za dobrý a přínosný nápad při pomoci seniorům 60+. Vážím si toho, protože v době moderních technologií, kdy je většina komunikace mezi občany a institucemi vedená převážně elektronickou cestou, je taková pomoc pro seniory určitě vítaná.  

Ještě jednou velké poděkování všem, kteří se na realizaci této pomoci seniorům účastnili. Přeji všem hodně úspěchů v jejich dalších aktivitách, děláte dobrou věc, za kterou Vám patří mé díky.

S pozdravem

Jaroslava Šťovíčková, Praha 13