Děkujeme paní Danuše ze Zlína

PODĚKOVÁNÍ
   Děkujeme tímto panu Tomáši Hubálkovi z Moudré Sovičky a všem pracovnicím Senior Pointu Zlín pod vedením ing. bc. Ivany Tiché za uspořádání kursu digitální a informační technologie ve dnech 26. ledna, 2. února, 9. února a 16. února 2018 v klubu Senior Point ve Zlíně.
   Kursy pana Hubálka se nám velice líbily a nadchly nás pro další zdokonalování se v tomto směru. Pan Hubálek coby hodinový ajťák nám při vysvětlování věnoval mnoho pozornosti, předal nám řadu odborných zkušeností i dovedností – a co je zejména důležité – vše nás učil názorně a prakticky.
   Celkem jsme s panem Hubálkem měli k dispozici čtyři pátky. Již po prvním sezení jsme se s nadšením těšili na další, protože jsme se naučili řadu základních činností a funkcí a dále nám bylo vysvětleno používání potřebných aplikací jak na chytrých telefonech, tak na tabletech. Jsme rádi, že jsme se kursů mohli zúčastnit a co nás těší rovněž je skutečnost, že náš hodinový ajťák pan Hubálek nás uměl s našimi problémy vždy vyslechnout, individuálně nám poradit a ještě nás povzbudil. Za to mu patří velký dík.
   Za uspořádání proto ještě jednou děkujeme Moudré sovičce. Dále vyslovujeme poděkování všem pracovnicím zlínského klubu Senior Point za vstřícné přijetí a ochotu, které se nám při našich návštěvách vždy z jejich strany dostalo a rovněž všem dalším včetně sponzorů, kteří nám návštěvu kursu zabezpečili. V závěru bychom se chtěli také zeptat a rovněž poprosit, zda-li by bylo možné tento kurs uspořádat ve Zlíně v Senior Pointu znovu a to pro pokročilé.
   Ještě jednou Vám mockrát děkujeme za iniciativu a uspořádání zimního kursu a přejeme Vám všem hodně pracovních a osobních úspěchů a zdraví v dalším období.