Babičkářství

Moudrá Sovička vám ve spolupráci s Babičkářstvím nabízí možnost konzultace a technické podpory  po telefonu týkající se Senior Tabletu zakoupeném na Babičkářství. Pro zákazníky Babičkářství je tato konzultace v hondotě 550 Kč ZDARMA.

Babičkářství je internetový obchod s dárky pro babičky a dědečky. Za 5 let své existence si Babičkářství našlo již více než 40 000 spokojených zákazníků.

Babičkářství nabízí široký sortiment pomůcek pro usnadnění každodenního života, originální dárky, gurmánské dárky, dárky pro aktivní seniory a v neposlední řadě i výběr moderních technologií určených dříve narozeným – například právě Senior Tablet.

Více informací najdete na www.babickarstvi.cz

Moudrá Sovička spolupracuje s Babičkářstvím a zajišťuje mimo jiné technickou podporu a konzultaci zdarma při nákupu Senior Tabletu, což je zařízení ideální pro seniory nebo lidi začínající pracovat s tabletem. Senior Tablet je vysoce odolný tablet s možností vložení SIM karty, čímž se z tabletu mimo jiné stává velký multifunkční telefon. Instalované uživatelské prostředí Oscar Senior má velké ikony a znemožňuje základní přenastavení tabletu a naopak umožňuje vzdálenou správu aplikací Oscar Senior.